Hlasování

Vložil Anonymous, 31. Srpen 2010 - 11:09 ::

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o situaci a zároveň znát i Váš názor na následující stav, který vznikl v našem domě. V našem domě je část bytů, které jsou družstevní a druhá část, které jsou v osobním vlastnictví. Byly svolány schůze jak samosprávy – družstevníků tak i SVJ. Obě schůze se konaly samostatně jedna po druhé. Jedna zajímavost zde ovšem byla, a to, že někteří vlastníci bytových jednotek jsou i členové družstva a tudíž se zúčastnili a hlasovali na obou schůzích. Je tato anomálie v naší republice správná a zákonná? Děkuji za názory a postřehy. Generální ředitel garáží.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil AnonymousXXX (bez ověření), 31. Srpen 2010 - 13:32

    Pokud vlastníci bytových jednotek jsou členy nějakého družstva (asi bytového) mají samozřejmě právo zůčastnit se schůze tohoto družstva. Pokud se na schůzi takového družstva o něčem hlasuje a stanovy jim hlasovat dovolují, tak mají právo hlasovat. To není žádná anomálie.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".