Nicku „P_V“ já nefňukám, já radím. Nick „Milan“ má utkvělý dojem, že je třeba se o náklady dělit, především o ty, které lze „nadělit“ sousedovi. Děláte chybné závěry, pokud si myslíte že jsem chtěl kohokoliv (i nyní) dehonestovat. Nepřipadá mi ale správné neoupozornit na to, co je zjevně nesprávné.
§1/3 zák. 67/2013 uvádí cit. „…Tento zákon se nevztahuje na služby, které si příjemce služeb zajišťuje bez účasti poskytovatele služeb…“. Vyhláška 372/2001 je mu nyní podřazena.
Takže uvažte, zda je dodávka TUV službou, kterou v tazatelově případě zajišťuje poskytovatel odběrateli (nemluvím o TUV v radiátorech, ale o TUV z kohoutku – tazatel zmínil bojler). Tazateli jsem odpověděl a tvrdím že SVJ mu službu (dodávku TUV pro kohout) nezajišťuje.
Tazateli se prostě jen nelíbí, že se spoluvlastník rozhodl připravovat si TUV zcela samostatně, protože si zřejmě spočítal, že ho vyjde levněji si pořídit bojler a vodu si ohřívat plynem, proudem nebo jinak, než se neustále podílet, na zřejmě neřešených mega-nákladech (které jsem již rozlišil výše). S kolaudací to nemá nic společného.
Neználek'
PS: ve Vašem SVJ rozpoítáváte vodu vytelkou z kohoutku z 30%
paušálem podle plochy ??
Uááá, … no myslel jsem že máme u nás problémy, ale proti těm Vašim
budou zřejmě nicotné.
Poslední komentáře