Já si dovolil „vyjít z toho, že SBD8 má spravované domy na svém webu a mezi nimi předmětný blok Křivenická 448 až 450. Takže by svéprávná osoba na SBD8 měla vědět, kdo je "výborem“ ve spravovaných domech.
V domech je (jak jsem zjistil na cuzk.cz) 61 bytů.
Takže i mezi jejich vlastníky (mezi nájemníky asi ne) by se měla najít osoba, která „výbory“ zná. Pokud nezná výbor ten „kompetentní“ z SBD8, tak ho bude snad znát někdo z obyvatel bloku. Nejspíše to je jeden z 61 vlastníků.
Pokud jde o nástěnku SVJ, ne všude v domech je. Ale snad v každém domě je schránka pro poštu SVJ. Kam by byla pošta pro SVJ doručována ?
Že by se výbor sám měl zajímat kdo se do domu přistěhoval, je jiná věc.
Pokud tazatelka není schopna „najít“ svůj výbor, tak jí ho na SBD doufám zjistit dokáži. Opírám svoje tvrzení o to, že dům dle svého vlastního webu SBD8 spravuje. Leda by už to pravda nebyla. Zvonit na 61 zvonků trojbloku snad nebude nutné.
Možná se od tazatelky, pokud se ještě ozve, dozvíme, že jména zná, ale kontaktem myslela v dotazu telefon či email, protože výbor v domech 448 ař 450 nebydlí. Jak se vlastně dozvěděla, ře dům spravuje SBD8 ? Z nástěnky či od bývalého vlastníka bytu ? A kontakt na výbor je asi tajný, že ho nezná kompetentní osoba správce ani ten, kdo ji na správce (SBD8) odkázal. To je tedy potom asi paní Columbová.
Na „aresu“ je uvedeno, že SBD8 je pověřeným vlastníkem. To také není aktuální ?
Poslední komentáře